Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje registruotomis siuntomis su sekimo numeriu. Saugiai ir greitai! Plačiau apie pristatymą skaityti  PRISTATYMAS skiltyje.

 

Apie 12perku elektroninę parduotuvę

Įsigyti kas modernu yra paprasta kaip 1 ir 2!

     Aplik galima rasti tiek daug šaunių daiktų, kurie reikalingi namų buityje ar kiekviename žingsnyje. Todėl 12perku koletyvas stengiasi surinkti pačius geriausius daiktus ir patekti įsigyi elektroninėje parduotuvėje.

Naujų technologijų pritaikymas buityje gali reikšmingai pakeisti kasdienybę - ją pakelti į aukštesnį lygį. Šiuo metu svetainėje gausus pasirinkimas LED apšvietimo panelių, juostų ir visų kitų priedų šviesesniems namams.

Gyvenimas gali būti įdomesnis ir spalvingesnis kai į pasaulį turime galimybę pažvelgti per VR (virtualios realybės) akinius. Palikus tuščius namus, nerimo jausmą gali sumažinti išmani SMART apsauga, kuri bendrautų su jumis WIFI technologijų dėka. Jaukumo pojūtis namuose neatsiejamas nuo modernaus apšvietimo, kuris jau nebeįsivaizduojamas be taupios ir tausojančios aplinką LED technologijos. Visa tai ateitis. Ženkite pirmyn į besikeičiantį pasaulį su kartu su 12perku.lt

 

     Rask ir įsigyk! Paprasta kaip 1 ir 2 🙂