smart
wi-fi
vr-mazas
ledd

Sumanu - SMART

Tai daiktų kategorija, kurioje rasite tai kas palengvina buitį, padeda greičiau atlikti kasdienius darbus. Dauguma prekių yra patobulintos, pagamintos pagal naujausius technologinius sprendimus. Šių prekių asortimentas nuolat atnaujinamas atsižvelgiant į šių dienų aktualijas, tendencijas, prekių populiarumą ir aktualumą esamam laikotarpiui. Kiekvienas gali surasti ir įsigyti sau tinkantį, reikalingą daiktą, prietaisą ar įrengimą, technologinį sprendimą kuris gali suteikti džiaugsmo, pagreitinti įprastines kasdienes užduotis ir net pakeisti kasdienybę. Pirkdami SMART kategorijos prekes, pastebėsite kaip smagu gyventi sumaniai.

Bevielis - WIFI

Tai daiktų kategorija, kur rasite jums tinkantį sprendimą namams, laisvalaikiui, sportui ir kitoms sritims. Puikiai žinome kaip laidai pinasi  trukdo patogiai naudotis įrenginiais, todėl vis daugiau prekių perkame kurios veikia per atstumą bevieliu ryšiu.  Čia rasite įvairius daiktus, prietaisus, įrenginius, spendimus kurių nereikia sujungti  laidais.  Wifi prietaisų panaudojimo sričių yra daugybė, todėl šioje kategorijoje susipažinsite kur galėtume pritaikyti šiuos modernius prietaisus. Tikime jog naršydami rasite jūsų poreikius galintį patenkinti produktą.

Virtuali realybė - VR

Tai kategorija kurioje rasite sprendimus kaip patekti į šį virtualų pasaulį. Prognozuojama, kad virtuali realybė ateityje užims vis didesnę mūsų gyvenimo dalį. Keliauti po pasaulį neišvykstant iš namų, dalintis 3D vaizdais,  žaisti  tikrovę primenančius virtualius žaidimus skamba neįtikėtinai. Tačiau šios technologijos vystosi sparčiu žingsniu! Pirkite VR kategorijos prekes ir  tapkite ateities dalimi. Nereikia bijoti naujų technologijų - privalu išmokti jas valdyti ir pritaikyti savo gyvenime.

LED - Light Emitting Diodes (šviesą skleidžiantys diodai)

tai kategorija, kurioje rasite visus modernaus apšvietimo sprendimus.  Jau daugelio namuose galima rasti vien tik LED technologijų apšvietimą, kuris padeda taupyti pinigus, nes sunaudojama  mažai elektros energijos, tačiau puikiai atliekama šviesos perteikimo funkcija. Dėl savo specifikos ši apšvietimo technologija gali būti panaudota įvairiai, todėl naršydami rasite daug naudingų daiktų su integruotomis LED šviesomis.
AdobeStock_94924838 [Converted]