Tai ką galite surasti 12perku elektroninėje parduotuvėje.

LED su MI Light 12perku elektroninėje parduotuvėje.

GoPro 6 - norite įsigyti - siųskite paklausimą kontaktų skiltyje ir gaukite pasiūlymą. Paprasta kaip 1 ir 2!

Deeper išmanus sonaras - norite įsigyti - siųskite paklausimą kontaktų skiltyje ir gaukite pasiūlymą. Paprasta kaip 1 ir 2!

Samsung Gear VR - virtuali realybė visu savo grožiu - norite įsigyti - siųskite paklausimą kontaktų skiltyje ir gaukite pasiūlymą. Paprasta kaip 1 ir 2!

Bevielis žaidimų pultas Android sistemai - jau mūsų parduotuvėje. Ieškokite PARDUOTUVĖ skiltyje.

Automatinis žuvų maitinimo prietaisas jau prekyboje. Pasirūpinkit, kad akvariumo žuvytės būtų visuomet sočios. Tereikia pripildyti maisto ir jis bus reguliariai patiekiamas. Ramiai vykite į keliones - įsigijus šį išmanų prietaisą būsite ramūs, jog grįžę rasite rasite visas žuvytes. Ieškokite PARDUOTUVĖ skiltyje. Įsigyti paprasta kaip 1 ir 2!

Perkelkite savo realybę į kitą lygį su virtualios realybės akiniais „ACME VRB01 Virtual reality glasses“. Atraskite ir pažinkite slaptą pasaulį atgijusį Jūsų telefono ekrane dėl 3D ir 360° vaizdo įrašų. Džiaukitės ryškiu vaizdu, nes reguliuojamas atstumas tarp akių ir fokusavimo galimybė leidžia nusistatyti geriausią matomumą. Žaiskite 3D ir 360° žaidimus, nes šie akiniai juos kuo puikiausiai palaiko. Mėgaukitės patogiais ir itin lengvai uždedamais akiniais su slankiojamais tvirtinimo dirželiais.

Išmani apyrankė - turbūt geriausias pasirinkimas gyvenant aktyvų ir sveiką gyvenimą. Padeda stebėti ir sekti fizinę būklę kur beeitumėt. Sukurta ACME.

Išmanus namų šildymas. Paprastas prijungimas prie katilo. Patogus valdymas telefonu visur kur beeitumėt Gaukite geriausios kainos pasiūlymą atsiuntę užklausą. Įsigykite!  Visuomet žinosite kiek sunaudojate energijos namų šilumai gauti. Lengvai stebėkite ir valdykite. Šis prietaisas padeda sutaupyti iki 37% šildymo išlaidų.

Išmani kamera su veidų atpažinimo sistema. Visuomet žinokit kurie Jums artimi žmonės grįžta namo. Tiesiogiai į telefoną gaukite pranešimus apie užfiksuotus asmenis. Paprasta nustatyti privatumo parametrus. Trumpas filmukas puikiai parodo kaip veikia šis Smart prietaisas Wifi dėka.

"Mi Light" liečiamo valdymo pultelio ir valdiklių konfigūravimas, jų pajungimas prie maitinimo šaltinio bei LED apšvietimo pajungimas. Parduotuvėje: https://www.12perku.lt/produktas/2-4-g-bevielis-wifi-5050-3528-3014-rgb-valdiklis/

Kamštelių atidarytuvas